Carrefour Rize Çay 1000 g 18,25

Dış ticaret, girişimcilik, pazarlama, e-ticaret, yerel ticaret ve genel ticaret üzerine kurulumuş web platform.

indirimhaber

New member
26 Ağu 2019
25
0
1
Meslek
Serbest Meslek
Carrefour Rize Çay 1000 g #30116713 | CarrefourSA

Carrefour Rize Çay 1000 g, kendine has tadı ve yumuşak içimiyle ön plana çıkıyor. Lezzetli tadı ile sofraların en çok tercih edilen içeceklerinden olan çay, CarrefourSA reyonlarında Rize Çayı bölümünde tüketiciler ile buluşturuluyor.
Türk insanı için sabah kahvaltılarının olmazsa olmaz içeceği olan çay, canlandırıcı ve tazeleyici özelliği sayesinde gün boyu zinde kalmanızı sağlayacak. Günün yorgunluğunu ve stresini atmak için 1 bardak demli Rize çayı içmeniz yeterli olacak. Kendine has tadı ve rengi ile öne çıkan ürün, tamamen doğaldır. Siyah çaylar, herhangi bir kimyasal madde, renklendirici veya koruyucu içermez.
Türkiye'nin yanı sıra dünyanın da en kaliteli çayı olarak bilinen Rize çayının en önemli özelliği rengini ve tadını doğallığından almasıdır. Kendine has tadı ile ünlü olan ürünü, dilerseniz kahvaltı sofralarınızda dilerseniz tatlı tuzlu atıştırmalıklarınızın yanında afiyetle tüketebilirsiniz. Bol demli olarak tüketilen çayınızı şekerli ya da şekersiz olmak üzere her iki şekilde de içebilirsiniz. Tercihen ince belli ve küçük boyutlardaki cam bardaklarla ikram edilir.
1000 gramlık paketler halinde satışa sunulan, ayrıcalıklı leziz bir tada sahip ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.