GOOGLE G SUİTE NEDİR? G SUİTE FİYATLARI

Dış ticaret, girişimcilik, pazarlama, e-ticaret, yerel ticaret ve genel ticaret üzerine kurulumuş web platform.
12 Ağu 2019
77
0
6
Meslek
Android Developer
Gogle G Suite yani eski adı ile Google Apps For Work işletmeler için harika bir çözümdür.
Günümüzde herhangi bir ucuz hosting şirketinden mail hesabı aldığınızda çok sayıda kısıtlama, virüs tehlikeleri, kısıtlı sayıda gönderim hakkı, mobil cihazlarla uyumdaki problemler gibi yığınla sorunlarla uğraşmah tarih oluyor. işletmelerin müşterileri ve kurumları ile yazışmalarının büyük önem arzettiği günümüzde artık mail servisinin ciddi bir iş olduğu anlaşılmış ve işletmelerin hosting haricinde bulut mail sunucusu ile, office365 veya G Suite ile sorunsuz mail hizmetine bütçeler ayırdığını görüyoruz.

Nar Bilişim 2017 yılından itibaren Google partnerliğinin geliştirilmesi çalışmaları ile çok sayıda teknik test ve eğitim ile gerekli yetkinliği elde etmiş ve Google G Suite ve Google Cloud resmi Partneri olmuştur. Bu hizmet kapsamında müşterilerine G Suite desteği ve satışı yapmaktadır.
G Suite iş hayatını kolaylaştırmanın en ideal yoludur.
Google G Suite İş ortamınız için tasarlanmıştır ve kullanıcı başına aylık $5 fiyattan başlar.
Şirketinizin domaini ile mail hizmeti
E-posta: @domaininiz.com
İşletmenizin web adresinden profesyonel e-postalar gönderin (siz@sirketiniz.com) ve grup posta listeleri oluşturun (ör. satis@sirketiniz.com).
Maillerin depolanması
İhtiyaç duyduğunuz tüm depolama alanı
G Suite Basic sürümünde, her kullanıcıya internette 30 GB depolama alanı sağlanır. Sınırsız depolama alanı için Business, Enterprise veya Team sürümüne geçebilirsiniz.

Güvenlik
Gelişmiş yönetici kontrolleri
Merkezi yönetici konsolundan kullanıcı ekleyip kaldırabilir, grup oluşturabilir ve 2 adımlı doğrulama ile tek oturum açma (TOA) gibi güvenlik seçenekleri ekleyebilirsiniz.
Mobilde süper hız ve rahatlık
Mobil cihaz yönetimi
Cihazları kolayca bulmanıza, şifre istemenize ve gerektiğinde verileri silmenize olanak tanıyan cihaz yönetimi sayesinde şirket verilerinizin güvenliğini sağlayın. İstediğiniz cihazı devre dışı bırakın istediğinizi de aktif edin.
Kolay Veri Taşıma
Kolay veri taşıma
Kuruluşunuza ait önemli verileri şu an kullandığınız depolama çözümünden G Suite'e taşımak için taşıma araçlarımız ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Gmail altyapısına Outlook verilerini nasıl taşırım diye dert etmeyin. Firmamız bütün kullanıcılarınızın verilerini boyutuna göre ve işleriniz aksamadan kısa bir periyotta taşıyabilir. Üstelik uzaktan sizi yönlendirerek veya bilgisayarınıza bağlanarak bu işlemler yapılmaktadır.