⭐Pin To Pin VDS i9-9900K İşlemci M2 SSD Ücretsiz Plesk Panel Taşıma Ücretsiz Aylık 50 TL⭐

Dış ticaret, girişimcilik, pazarlama, e-ticaret, yerel ticaret ve genel ticaret üzerine kurulumuş web platform.

wexahost

New member
10 Eyl 2019
1
0
1
Meslek
IT Sorumlusu
Merhaba

Öncellikle NVMe Nedir? Bunu Açıklamak isteriz.


NVMe yani Non-Volatile Memory Express, SSD depolama ürünleri yerine tasarlanmış, PCI Express arayüzünü kullanan yüksek hızlı bir depolama teknolojisidir. PCIe arayüzünün NAND belleklerinin gerçek gücünü ortaya çıkarabilmesi için geliştirilmiştir ve ismindeki express kelimesinin de bir sonucu olarak hard diskten ziyade hızlı bellek gibi çalışarak sürücünün daha hızlı çalışmasına imkan sağlar. Ayrıca düşük güç tüketimi, ölçeklenebilirlik ve standartlara uyumluluk özelliklerine de sahiptir.

NVMe Ne Kadar Hızlı?

PCIe, SATA'dan sonra en yüksek bant genişliği sunan arabirim olarak kabul edilir. Giriş seviyesinde PCle SSD'ler bile, SATA 3.0 muadillerinden iki üç kat daha hızlı çalışabiliyor. Hızlı çalışmasını sağlayan ise, veri aktarımı için kullanılan kanal sayısının PCIe’lerde SATA’lara göre daha fazla olması.

SATA, SSD'nizi bilgisayara bağlarken kullandığınız, en çok kullanılan ve en çok bilinen arayüzdür. SSD gibi flash belleklerin yanı sıra daha yavaş çalışan sabit diskler için oluşturulmuş AHCI protokolünü destekleyen SATA, SSD'lerin hızını kısıtlayan bir teknoloji olduğundan artık yerini yeni teknolojilere bırakıyor. Çünkü SSD’lerin çoğunun okuma ve yazma hızlarının genellikle 500-550 mb/s sınırlarında olmasının en büyük nedeni SATA arayüzünün 600 mb/s kısıtlamasıydı. Bu nedenle SATA arayüzünden daha yüksek hız sağlayan yeni bir arayüz gerekliydi ve NVMe olarak karşımıza çıktı. NVMe arayüzüyle Sata 3.0’ın getirdiği 600 mb/s kısıtlamasını aşarak, 32Gbit/s hızlarına ulaşılabiliyor.

Önceki arayüz protokolleri, talep ve veri transferinin gerçekleşme sürecinde uzun gecikmeler yaşanan, çok daha düşük hızlardaki HDD sürücülerle kullanılmak üzere üretilmişti. NVMe de temelde AHCI protokolünün yerini alması için tasarlandı. AHCI yıllar önce eskiyen IDE protokolünün yerini almıştı. AHCI sayesinde geleneksel HDD’ler, veri yükünü çok daha verimli bir şekilde yönetiyordu. Ancak aynı verimlilik ne yazık ki SSD’lerde gözlenemiyor. NVMe ile birlikte SSD’ler daha geniş komut kuyruklarını daha verimli bir şekilde işleyebiliyor. NVMe ayrıca modern SSD’lerin paralellik özelliğini çok daha etkili kullanabiliyor.

NVMe, SATA ve HDD Karşılaştırması

3 temel depolama teknolojisinin maksimum hız değerleri grafiğiGecikme süresi de 10 µs’den 3 µs’ye düşürülerek SATA arayüzüne göre 3 kata kadar daha geliştirilmiştir. Yine gecikmelerin olduğu AHCI ile karşılaştırıldığında; NVMe SSD kesintisiz biçimde çalışabilmektedir. Ortalama gecikme değeri ise SATA arayüzüne göre %57 daha düşüktür.


Uzun lafın kısası NVMe, bilgisayarınızı bir daha asla hızından dolayı beklemenizi gerektirmeyecek kadar hızlı hale getiriyor. Depolama gecikmesini azaltmak ve depolama verimliliği ile güvenliğini arttırma arayışı içinde olan kullanıcılar, NVMe teknolojisinin gelişimine ve yaygınlaşmasına kolayca uyum sağlayacaktır.
VDS Özellikleri

İşlemci:
CPU i9-9900K (4 Core 4 GHZ)
RAM: 4 GB RAM
Disk Alanı:100 GB NVME SSD Disk
Trafik:
Limitlendirilmemiş
Bağlantı: 1000 Mbit/s

* Paketimiz Upload-Download ve Web Server amaçlı kullanılabilmektedir.

EK İP 1 Euro Tanesi

50 TL Aylık
600 TL / Yıl (Yıllık alımlarda 4 Ay Bizden)3+1 Ay = 150 TL
6+2 Ay = 300 TL
12+4 Ay = 600 TLEk Ram 1 GB ram + 10 TL
EK 100 GB Disk + 15 TL


Teslim Süresi: VDS sunucular 15 -20 dakika içerisinde teslim edilmektedir.Kurulabilir İşletim Sistemleri
CentOS 7 CentOS 6
Debian 9 Debian 8
Ubuntu 18.04 Ubuntu 16.04 Ubuntu 18.10
Fedora 29
openSUSE Leap 15.0
FreeBSD 12.0
Arch Linux
Windows 2019 Türkçe Orjinal lisans
Windows 10 Pro LTSC Türkçe Orjinal lisans
Widows Server 2012 R2 Türkçe Orjinal lisans


İsteğe göre ücretsiz kontrol panelleri
CyberPanel
Webmin
Vesta
Plesk Panel 17 30 domain

VDS Sunucunun Ortak Özellikleri:
Yeniden kurulum ücretsizdir.
Yedek alma sorumluluğu müşteriye aittir.
Sunucularımız Almanya Konumludur.
Teknik Destek , Kurulum işlemleriniz sitemiz üzerinden ticket ve skype sistemi ile yapılmalıdır.Sunucularda Yasa dışı içerik barındırmak Saldırı yapmak Kesinlikle yasaktır.
Destek talebi cevaplama süresi yoğunluğa göre değişmektedir.
Siparişlerde ödeme sonrası geri iade bulunmamaktadır.
Siparişler Sadece Ticaretdestek Üzerinden Alıyoruz Sitemiz Bu Paketler Mevcut Değildir.Kurumsal Bilgilerimiz.

Wexatech Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Vergi Dairesi : Kartal Vergi Dairesi
Vergi No : 8100391481
FSM Mah. Poligon Cad. Buyaka Plaza Kule 2 No:8 Kat 16
admin@wexahost.com
SKYPE Adresimiz: Wexatech